پیوندهای روزانه

فروشگاه ساز

میزبان بلاگ
اصول نسخه نویسی و نسخه پیچی در داروخانه

آموزش مهارت نسخه خوانی در داروخانه

بنام خداوند خوبی ها ؛ سلام به شما دوست عزیز و همراه گرامی ، ورودت رو به وبلاگمخیر مقدم میگم ، و از اینکه شما رو در این لحظه در وبلاگم میبینم بسیار خرسندم . میخوام بهت بگم ، از اینکه در این ساعت و در حال مطالعه این آموزش ازنسخه خوانیهستی ،یعنی یک قدم بزرگ رو برای یادگیری این مهارت دوست داشتنی برداشته ای . نسخه خوانی یا به عبارتی نسخه پیچی ، مهارتیه که بسیاری از افراد جامعه بهش علاقه مندند و ضمنا بهش نیاز هم دارن!

میخوام پکیچی رو بهت معرفی کنم که هم جزوه آموزشی نسخه خوانی داره و هم بیش از 300 نمونه نسخه پزشکی داره که میتونید به تمرین بپردازید .

آموزش خواندن نسخه دارو

میخوام بهت بگم و نشون بدم کهچگونه میتونی نسخه خوانی در داروخانه رو خیلی آسان و راحت یادبگیری ، و چگونه بتونی از این مهارت با ارزش برای کسب و کار استفاده کنی وبه یک فرصت شغلی برای خودت تبدیل کنی!

نمیگم که با این آموزش از فردا تو هم میتونی یک نسخه خوان حرفه ای باشی اما روش ها و جزواتی که در ادامه میخوام بهت معرفی کنم خیلی ارزشمنده و تور رو در مسیر حرفه ای شدن قرار میده ! مطمئن هستم کهمیتونی به نتیجه دلخواهت برسی و البته سریعتر و راحت تر !

نسخه خوانی در داروخانهیک شغل کاملا تجربی هست و صرفا من و تو همراه عزیز، نمیتونیم با مطالعه چند تا جزوه به صورت حرفه ای همه نسخه های پزشکی رو بخونیم و … باید بدونیم که مهارت در هر شغلی نیازمندفعالیت تئوری و عملیاست . من در ادامه بهت میگم با جزوه هایی که در اختیارت قرار دادم چگونه بتونی تو این مهارت خبره بشی .

اصول یادگیری نسخه خوانی در داروخانه :

۱- مباحث داروشناسی :باید مقدمات و اصول اولیه شامل آشنایی با اشکال داروها ، اختصارات دارویی ، گروه های متداول دارویی ، وظایف یک تکنسین دارو ، اخلاق در داروخانه و … که همه یاین موارد در پکیج آموزشی بصورت کامل و مفصل موجود هست. یعنی شرط اولیه ورد به دنیای نسخه خوانی آشنایی با موارد فوق الذکر هست .

۲- نمونه نسخه های اموزشی :مسلما پس از اینکه مقدماتنسخه خوانیرو یاد گرفتیم ، بایستی جهت آشنایی و تمرینات اولیه با تعدادی نسخه های آموزشی کار کنیم . بخصوص زمانی که موقتا دسترسی به داروخانه جهت کار آموزی نداریم . در این پکیج آموزشی مابیش از ۳۰۰ نسخه آموزشی داریمکه جهت تسلط اولیه برای شما ضروری خواهد بود . همه نسخه ها دارای بازخوانی هستند و هیچ نگرانی از این بابت وجود نداره یعنی اگر نسخه ای رو بلد نبودید بخونید ، راهنمای اون نسخه موجوده.

۳- کارآموزی :همانطور که در ابتدای این مطلب هم ذکر کردم ،نسخه خوانیکاری تجربی است و صرفا با شرکت در کلاس های نسخه خوانی و اخذ مدرک نسخه خوانی و یا مطالعه جزوات مربوطه نمیشه بصورت حرفه ای از روز اول در داروخانه مشغول به کار شد ! هر چند یادگیری اصول اولیه که در این پکیج موجوده ضروریست .این کاملا بدیهی است که هر شغل و مهارتی نیاز به کار تجربی و کارآموزی اولیه داره !پس در این قسمت در صورتی که میخواهید ازنسخه خوانیبعنوان یک شغل بهره ببرید ، میتوانید مدتی رو بر حسب قدرت یادگیری خودتون حداقل یکماه بصورت کارآموز در داروخانه ای سپری کنید و پس از اون به مرور زمان متوجه تسلط کامل خودتون خواهید شد و لذت حرفه ای شدنتون رو میچشید !

همراه عزیز و کاربر بزرگوار ؛مجددا عرض میکنم که پکیج آموزشی که پیش روتون هست تمام نیازهای اولیه برای یادگیری و شروع نسخه خوانی رو در برداره ( هم جزوه و هم بیش از ۳۰۰ نسخه آموزشی ) و حتما دریافت کنید واولین و بزرگترین قدمتون رو در یادگیری این مهارت دوست داشتنی بردارید.

چنانچه نیازمند توضیحات بیشتری هستید ، مطلب کاملتری در ارتباط با تکنسین داروخانه قبلا نوشته ایم که میتوانید از لینک زیر مشاهده کنید :

مطلب آموزش اصول نسخه خوانی در داروخانهمنبع :سایت بهداشت محیط ایران

آنلاین : 2
بازدید امروز : 182
بازدید دیروز : 202
بازدید هفته گذشته : 182
بازدید ماه گذشته : 3236
بازدید سال گذشته : 3236
کل بازدید : 43870
تعداد کل مطالب : 0
تعداد کل نظرات : 0
دانلود اهنگ جدید بالابر بلیط هواپیما گریتینگ بانک کتاب بلیط هواپیما
بستن تبلیغات [X]